Meyve Sirkeli İçecek

Sirkeli içecekler genel sağlığınızı korur, dinç ve zinde hissetmenize yardımcı olur. Zayıflama diyeti ve detoks kürleriyle vücudunuzdaki inanılmaz değişime tanık olabilirsiniz. Herhangi bir toksik etkisi yoktur.

Kiraz

Kiraz sirkeli içecekler;

  • Diüretik etkisiyle ödem atmaya ya da ödem beklenen durumlarda oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
  • Yüksek antioksidan içeriğiyle kandaki zararlı maddelerin ve toksinlerin vücuttan atılmasına destek olur.
  • Dolaşımı düzenleyerek daha dinç ve zinde hissetmenizi sağlar.

Elma

Elma sirkeli içecekler;

  • Ani açlık krizlerinin bastırılmasına, iştah kontrolüne, tokluk hissinin uzun süre hissedilmesine yardımcı olur.
  • Kan şekerinin ani yükselip düşmesini önlediği için tatlı krizleri yaşama sıklığınızı azaltır.
  • İştah açan ve bireyi şekerli yemeye yönelten ghrelin hormonunun midede salgılanmasını azaltır.
Açlık Krizine Yenilmeyin


Açlık krizi sizi yoğun karbonhidrat içeren besinlere yönlendirir. Bu durum beslenme programınızı bozarak çok fazla kalori almanıza neden olur. Açlık krizinizi önlemek ve kilonuzu kontrol altına almak Elma Sirkeli İçecek ile şimdi çok kolay. 21 günlük kür programı ile vücudunuzdaki değişime hazır olun! :) 1 bardak suya, 2 yemek kaşığı elma sirkesi, 3 adet karanfil ekleyin ve 1 saat karışımı dinlendirin. 21 gün boyunca, her gün yemeklerden önce için. Artık açlığın sizi kontrol etmesine izin vermeyin.

Zayıflamanın Keyfini Çıkarın

Diyete ilk başladığınızda kilo verme hızınız daha fazladır. Sonraki haftalar daha az kilo vermek motivasyonunuzu düşürebilir. Elma Sirkeli İçecekler ile kilo verme hızınızı ve motivasyonunuzu artırın. Elma sirkesi ile yapacağınız 21 günlük kür, kilo verme hızınızı doğal yollarla artırır. Kür programınızı egzersiz ve sporla destekleyerek hızlı kilo vermenin keyfini çıkarın.

1 bardak suya 1 yemek kaşığı elma sirkeli içecek ve 1 dilim taze zencefil ekleyin ve karışımı en az 1 saat dinlendirin. Her gün yemeklerden önce günde 3 kez için. Sağlıklı kilo vermek için günde 8 bardak su içmeyi ihmal etmeyin.
Detoks İle Toksinlerden Arının

Vücudumuzdaki toksinler stres, dengesiz beslenme, çevresel etmenler ve ilaç kullanımı ile birlikte artıyor. Günlük hayatın vücudumuzda biriktirdiği bu zararlı maddeleri atmak içinse detoks birebir. Farklı detoks çeşitleri olmasına rağmen size iyi gelecek detoksu sirkeli içeceklerle hazırlayacağınız doğal karışımlarla yapın, vücudunuzu toksinlerden arındırın!

Detoksunuzu yapmak için 1 bardak suya , 1 yemek kaşığı elma sirkeli içecek, 1 çay kaşığı toz tarçın ve 2 yemek kaşığı limon suyu ekleyin ve her gün 2 öğün yemeklerden önce için. Kür boyunca; çiğ yada buharda pişmiş, insan & doğa dostu tarımla üretilmiş, katkısız, doğal sebzeler tüketin. Coldpress meyve & sebze suyu karışımlarını öğünlerinize dahil edin. 14 günlük kür olarak tükettiğinizde toksinlerden arınmanızı sağlar. Egzersiz ve sporla desteklemeyi ve günde 8 bardak su içmeyi ihmal etmeyin.Sirkeli İçeceklerle Tazelenin!

Elma sirkeli içecekler vücudunuzun tazelenmesini vücudunuzu içten temizleyerek başarır. Elma sirkesinin pH seviyesi iç organlarımızla aynı derecede olduğu için kirleri eritirken vücudumuza zarar vermez. Elma sirkesiyle beraber içtiğimiz sıvılarda bu kirlerin vücudumuzdan atılmasına yardımcı olur. Bir haftalık kullanım sonucu vücudunuzun tazelendiğini hissedecek, sağlıklı içeceklerle dinç ve zinde kalacaksınız!

1 bardak taze sıkılmış elma suyuna , 1 yemek kaşığı elma sirkeli içecek ekleyerek için. Sabah kahvaltısından hemen önce içilen bu sağlıklı karışım size gün boyunca iyi hissettirecek.Ödem ve Şişkinlikten Kurtulun

Vücudumuzda ihtiyaç fazlası sıvı birikmesiyle ödem oluşur ve şişkinlik yaratır. Sirkeli içecekler ile bu ödemlerden kurtulabilirsiniz. Doğal yollarla hafiflemek için 1 bardak suya, 1 yemek kaşığı kiraz sirkeli içecek ekleyerek günde 3 öğün yemeklerden önce için. 10 gün boyunca uygulandığında ödem çözülerek vücuttan atılacaktır. Kür boyunca günde 8-10 bardak su içmeyi ihmal etmeyin.Vücudunuzu Şımartın!

Yoğun bir günün ardından rahat bir nefes almak, yorgunluğumuzu atmak isteriz. Yorgun ellerinizi ve ayaklarınızı elma sirkesi ile ovalarsanız el ve ayak masajı kadar faydasını görürsünüz. Bu etkinin yanında ayak sağlığı için de sirke kullanmak mümkün. Bunun için bir leğen suya bir bardak sirke katın ve ayaklarınızı 20 dakika boyunca içinde tutun. Bu uygulama hem ayak kokusunu giderecektir, hem de ayakların dinlenmesini sağlayacaktır.

Cilt Lekelerinden Kurtulun

Güneşe çıkmak, doğum yapmak, cildin yaşlanması gibi etkenler ciltte lekelerin oluşmasına sebep olur. Bu lekeler birçok kadının ortak sorunudur. Yeni lekelerin oluşumunu engellemek için her gün güneş koruyucu krem kullanmak gerekir. Mevcut lekeler için 1/1 oranında su ile karıştırdığınız Elma Sirkeli İçeceği sabah akşam yüzünüze tonik olarak kullanın. Mucizelerin farkına varın!

** Reçeteleri uygularken doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin.
** Sorularınız için diyetisyenesor@sirkeliicecek.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
** Sorularınız diyet ve beslenme danışmanı Didem Güner tarafından cevaplandırılacaktır.